Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych treściach! 📧

Po ponad 30 miesiącach wytężonej pracy nad oprogramowaniem #ST, po ponad 11 miesiącach od pierwszej publicznej bety i po 3 miesiącach od przedsprzedaży, nadszedł czas zaoferowania pierwszej oficjalnej wersji. Produkt jest pełnowartościowy, pozwala zrobić masę rzeczy i względem tego co prezentowałem jeszcze w styczniu zrobiony został wyraźny progres. Najlepszym dowodem na to niech będzie niemal pół tysiąca zadowolonych Użytkowników, którzy kupili #ST jeszcze w przedsprzedaży na przełomie roku. 🙂

Gdybym miał najkrócej odpowiedzieć czym jest #ST, to jest to przede wszystkim rozwiązanie dla racjonalnych inwestorów, które bardzo chciałbym mieć pod ręką ponad 13 lat temu, gdy sam poszukiwałem sposobu inwestowania własnych pieniędzy na rynku. Oczywiście to nie było możliwe, a ja musiałem zapłacić wiele za popełniane na rynku błędy. Trudno to dziś oszacować, ale w najlepszym razie będzie to kilkadziesiąt tysięcy złotych – wówczas to był dla mnie znaczący kapitał. Co gorsza – nie wiedziałem co robię źle. #ST to jednak nie tylko narzędzie – to także dostęp do merytorycznej wiedzy z najlepszych źródeł, od osób, które na rynku są nierzadko dłużej niż ja chodzę po tym świecie. Staram się docierać do takich ludzi i czerpać od nich pełnym garściami.

Kup #ST w wiosennym okienku sprzedażowym!

Następna możliwość kupna #ST będzie dopiero we wrześniu 2021 (orientacyjnie), a ceny będą wyższe.


  • Oferta ważna do 29 kwietnia 2021, godzina 22:00. Kolejne okienko sprzedażowe za pół roku (orientacyjnie wrzesień), ceny będą wyższe.
  • Kilkadziesiąt gotowców inwestycyjnych. Są w nich portfele pasywne oparte na ETF jak i strategia dla spółek dobieranych indywidualnie. Do tego możliwość budowania i testowania własnych portfeli inwestycyjnych.
  • Dane historyczne indeksów (akcje, obligacje, towary, nieruchomości) sięgające do roku 1900 — ponad 120 lat! To absolutny unikat i nigdzie tego w tej cenie nie znajdziesz!
  • Dane z ponad 70 giełd na świecie. Są to notowania bieżące jak i historyczne (do 40 lat wstecz) dla rynku akcji, ETF, kontraktów terminowych, walut, kryptowalut. Koszt samych danych to około 4000 PLN rocznie — wielokrotność ceny #ST!
  • Katalog funduszy ETF. Pełna baza ponad 2600 ETFów po polsku z listą dostępności u brokerów w Polsce!
  • Wsparcie techniczne. Kupując subskrypcję #ST otrzymujesz bezpośredni dostęp do mnie na dedykowanej skrzynce mailowej.
  • Brak ryzyka — oferuję 30-dniową gwarancję satysfakcji! Wystarczy jeden mail na jacek@systemtrader.pl i zwracam Ci kasę.
Aplikacja #ST 2021 🙂
PODZIĘKOWANIA Chciałem w tym miejscu serdecznie podziękować za wszystkie uwagi względem #ST jakie od Was otrzymałem przez te ponad 11 miesięcy od chwili pokazania światu pierwszej wersji (wówczas jeszcze ze statusem beta). Dzięki temu łatwiej mi zrozumieć czego szukacie, czego potrzebujecie. Wiele dało mi to do myślenia i z pewnością w przyszłości będziecie widzieć coraz więcej zmian, które są wynikiem Waszych sugestii.

Z otwartą przyłbicą

Od początku powstania projektu System Trader w formie bloga i podcastu, gdy jeszcze nawet nie miałem planu tworzenia własnego oprogramowania na sprzedaż, przyświecał mi jeden ważny aspekt: uczciwość i rzetelność w mojej „blogowej” działalności. Chodzenie na skróty jest kuszące, zwłaszcza gdy ciężka merytoryczna praca często przegrywa w Internecie z treściami umiejętnie podsycającymi emocje – na przykład o końcu finansowego świata. Nie chcę jednak nigdy być w sytuacji, w której musiałbym się wstydzić nieetycznego zachowania. Mam jedną twarz i nie mogę sobie pozwolić na wpadkę. Celnie ujął to Warren Buffett:

Budowanie reputacji zajmuje 20 lat. Aby ją zrujnować wystarczy 5 minut. Jeśli o tym pomyślisz, postąpisz inaczej.

Czuję ogromną odpowiedzialność w tym co robię, bo w końcu rzecz dotyczy tak delikatnej sfery jak pieniądze. Tym bardziej teraz, gdy już są osoby, które wykorzystują realnie moje oprogramowanie.

Oferując #ST jestem przekonany, że to produkt, który realnie pomoże (już pomógł!) inwestorom w podejmowaniu lepszych decyzji na rynku. O ile mi wiadomo nie ma analogicznego produktu w Polsce. Na świecie podobne rozwiązania kosztują znacznie więcej, a i tak nie pozwalają sięgać w historię do roku 1900 w symulacji portfela, oraz nie dają dostępu do danych z ponad 70 giełd na świecie. Dla jasności – nie mówię, że #ST to maszynka do robienia pieniędzy. Daję Tobie do ręki solidne narzędzie maksymalnie ułatwiając Ci pracę, choć Ty musisz wykonać ją już samodzielnie. Dzięki temu nie jesteś ode mnie uzależniony, a poza tym masz możliwość dopasowania rozwiązania do siebie. To bardzo ważne. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy na swój sposób i musi to mieć odzwierciedlenie również w inwestowaniu.

Szkiełko i oko czy bajki dla grzecznych dzieci?

Branża finansowa jest pełna, pisząc zupełnie wprost, szarlatanów i oszustów obiecujących złote góry. Niektóre przypadki to wręcz przestępstwa w świetle prawa. Ofiary zaś całkiem łatwo upolować, bo rynki finansowe mają to do siebie, że nawet rozsądne życiowo osoby wpadają w pułapkę nierealnych oczekiwań, wkraczając na grunt inwestowania. Marzenia świetnie się sprzedają. Gdy jedni się poparzą w kolejce mają już godnych następców. Pokusa drogi na skróty, która w magiczny sposób doprowadzi nas szybciej do bogactwa jest olbrzymia na tyle, że nietrudno wyłączyć myślenie.

Sporo wokół też „przepowiadaczy” przyszłości – to takie atrakcyjne móc ją poznać z ust „ekspertów”. Problem w tym, że rynek zwykle ma to w nosie, a z takiej gadaniny nic nie wynika choćby nie wiem jak przekonywująco to brzmiało. Romantyzm jest piękny w poezji, jak choćby w słowach Adama Mickiewicza „Czucie i wiara silniej mówią do mnie, niż mędrca szkiełko i oko”, tyle, że to nie sprawdza się na rynku. Na rynku potrzeba nam namacalnej, konkretnej strategii działania. Może ona być w postaci prostego portfela pasywnego, może być w formie zaawansowanej strategii aktywnej. Ale musimy mieć strategię!

Mam o tyle prościej, że jestem tak zwanym quantem, czyli kimś, kto podejmuje decyzje na podstawie policzalnych faktów. Nie jest to rozwiązanie idealne, tam również są pułapki, ale przynajmniej jest weryfikowalne i powtarzalne. I dla jasności – nie chodzi tu o jakąś sekretną formułę, która pokona wszystkich uczestników rynku. Tu chodzi o jasne zasady postępowania na rynku. Te same dane, te same decyzje.

Dlatego też tworzę oprogramowanie #ST, bo w nim każdy może odrobić zadanie domowe na swoich warunkach, uwzględniając swoją sytuację. Nawet jeśli jesteś inwestorem, który z góry odrzuca próby pobijania rynku decydując się na portfel pasywny, w #ST może niejako zrobić sobie podróż w czasie, by przeanalizować miesiąc po miesiącu obrany portfel sięgając nawet do okresu sprzed II Wojny Światowej. Wiem, świat się zmienia, ale jedna rzecz jest stała: człowiek, a to właśnie on tworzy rynek, nawet jeśli po części za nim stoją dziś komputery. Przeżywamy te same emocje co kiedyś.

Zabawne jak niektórzy krytykują strategie oparte na jednoznacznych regułach, bo testowane były na danych historycznych (PRO TIP – nie istnieją źródła danych z przyszłości 🙂). Równocześnie często te same osoby robią sążniste dywagacje odnośnie przyszłości bazując (sic!) na przeszłości. Jeśli więc mam bazować na chaotycznej, trudno mierzalnej „analizie” analityka, osobiście wolę szkiełko i oko – chłodną analizę bez emocji, która historycznie ma poparcie w statystyce. Można zauważyć wiele ciekawych rzeczy, które są wbrew naszej intuicji. Na przykład to, że fakt szybkiego rozwoju Chin wcale nie musi (i raczej nie będzie, jak uczy historia) oznaczać szybkiego wzrostu wycen na chińskich giełdach. Rynek wycenia przyszłość, nie teraźniejszość. Tylko nadzwyczajny rozwój Chin, którego jeszcze nie ma w cenach, może wywołać pozytywne zaskoczenie. Wiem, już powoływałem się wielokrotnie na Warrena Buffetta, ale zrobię to ponownie: znajomość ekonomii nie pomaga w przewidywaniu przyszłości.

Subskrypcja? – #ST to nie tylko oprogramowanie

#ST oferuję w formie subskrypcji: na 1 rok lub na 2 lata. W związku z tym pojawiają się czasem pytania: czy mógłbym sprzedać takie rozwiązanie jednorazowo albo na krótszy okres, na przykład na… kilka dni. Osobiście wątpię, by ktoś był w stanie w tak krótkim czasie efektywnie skorzystać z aplikacji. Ale to nie tylko jedyny powód, dla którego #ST jest usługą, a nie jedynie licencją na użytkowanie oprogramowania.

#ST to także dane. Na pokładzie oprogramowania udostępniam dane dla indeksów różnych klas aktywów (akcje, obligacje, towary, nieruchomości), które sięgają nawet do roku 1900 (!!!) – coś czego łatwo nie znajdziecie w innym miejscu, a już z pewnością nie w takiej cenie. Dzięki temu, choć dane funduszy ETF umożliwiają analizę kilku / kilkunastu ostatnich lat, w #ST możecie sprawdzić zachowanie portfela za ponad 100 lat! Niestety nie wszystkie takie dane są za darmo, a ja część z nich również kupuję i opłacam każdego roku.

Teraz w #ST są też dane premium z ponad 70 giełd na świecie francuskiej firmy Unicorn Data Services. Znajdziesz tam historyczne notowania obejmujące nawet kilkadziesiąt lat wstecz oraz bieżące aktualizacje dla rynku akcji (indeksy, spółki), funduszy ETF (ponad 10 tysięcy!), obligacji, walut, kryptowalut, towarów i wskaźników ekonomicznych. Łącznie jest to obecnie ponad 120 tysięcy walorów. Roczny koszt takich danych to nawet ponad 4000 złotych – w #ST otrzymujesz to w cenie subskrypcji. Tak – koszt danych wielokrotnie przewyższa cenę jaką płacisz za #ST!

W ramach subskrypcji jest też wsparcie techniczne w postaci dedykowanej skrzynki mailowej. Zależy mi, by każdy kto kupi #ST mógł z niego wycisnąć jak najwięcej. Nawet jeśli oferowałbym miesięczny abonament, niemożliwe byłoby zrobić to za 1/12 ceny abonamentu rocznego, który i tak jest już na absurdalnie niskim poziomie cenowym. I tu napiszę wprost – jeśli ktoś tego nie jest w stanie zaakceptować, to niestety musi szukać innych rozwiązań, choć taniej nie będzie, albo organizować wszystko samodzielnie – tu będzie o wiele wiele drożej, o poświęconym czasie nie wspominając.

Przy okazji – to właśnie osoby, które są zainteresowane wyłącznie portfelem pasywnym mają najlepszy deal życia z #ST – za kilkaset złotych mają możliwość porządnie przemyśleć i zbudować swój portfel. Jeśli na szali mamy kapitał życia, to ta kwota jest wręcz śmiesznie niska, a daje nam na przykład możliwość sprawdzenia portfela za okres wielu dekad. Serio chcesz inwestować po omacku tylko na bazie przeczytanej informacji „oszczędzając” kilkaset złotych dziś? Koszt popełnionych błędów będzie najpewniej kosztować wielokrotność kwoty wydanej na #ST. Przy pierwszym głębszym tąpnięciu na rynku będziesz przebierał nogami pytając „co teraz?!”, jeśli nie odrobiłeś wcześniej solidnie zadania domowego.

Co Użytkownicy mówią o #ST? 🙂

W styczniu tego roku zakończyłem przedsprzedaż #ST i 452 osoby zdecydowały się mi zaufać, generując dochód ponad 200 tysięcy złotych. To właśnie zadowoleni Użytkownicy są najlepszą wizytówką produktu. 🙂

Wersja demo #ST

Oferuję darmową wersję demo, która jednak ma ograniczenia względem tego co oferowałem w przeszłości. Przede wszystkim symulacje strategii można przeprowadzać tylko za okres 2010-2019, zamiast nawet od roku 1900. Część raportu symulacji również nie jest dostępna w darmowej wersji. Nie ma też możliwości import danych premium z ponad 70 giełd świata. Użytkownicy darmowej wersji nie mają też wsparcia technicznego.

Wersja demo ma na pokładzie 37 gotowych modelowych portfeli, strategię GEM i AEM. O ile trudno zrobić rzeczową analizę strategii obejmującą wiele cykli gospodarczych, tak do celów czysto edukacyjnych taka wersja jest ciekawym rozwiązaniem, a do tego wszystko w języku polskim. Bez ograniczeń jest też kompletna baza funduszy ETF (obecnie ponad 2600), wraz z informacją o dostępności u poszczególnych brokerów w Polsce.

Baza ponad 2600 funduszy ETF UCITS w oprogramowaniu #ST (można filtrować również wg. dostępności u brokerów w Polsce)

Co zyskasz z #ST?

W oprogramowaniu staram się od początku dostarczać rozwiązania dla inwestorów wyznających zarówno filozofię inwestowania pasywnego, jak i inwestorów poszukujących aktywnych strategii inwestycyjnych. Jest to też zarazem super narzędzie by niejako skonfrontować te dwie filozofie przez pryzmat wyników, twardych danych, a nie tylko powtarzanej teorii, tak by samemu wyrobić sobie opinię.

Inwestowanie w ETF

Dziś fundusze ETF są na wyciągnięcie ręki już nawet dla drobnego inwestora. Fundusze te również w Polsce zyskują coraz większą rzeszę zwolenników. Bardzo dobrze, ponieważ przy ich pomocy można zbudować sensowny, tani i prosty w zarządzaniu portfel inwestycyjny.

Aby jednak zrobić to z głową warto sprawdzić naszą strategię na danych historycznych i to sięgając znacznie dalej niż to na co pozwolą ETF, czyli kilka / kilkanaście lat. To zaoszczędzi wiele zaskoczeń, frustracji i prawdopodobnie pieniędzy w przyszłości. Pomoże nam to w zrozumieniu rynków. Pojawiają się wciąż nowe książki, artykuły i inne materiały na temat inwestowania z wykorzystaniem ETF – sam też popełniłem kilka takich wpisów choćby u siebie na blogu. Ale w każdym przypadku warto odrobić zadanie domowe zanim wrzucimy realne pieniądze na rynek. Zróbmy co możemy, aby zweryfikować nasz pomysł inwestycyjny przed, a nie po zainwestowaniu naszych ciężko zarobionych pieniędzy.

Podam konkretny przykład. Wiele mówi się o inwestowaniu w złoto – to temat mocno rozgrzewający inwestorów, łatwo też na tym budować historię z drukowaniem pieniędzy przez banki centralne, itd. Dla jasności – nie mam nic przeciwko złotu jako jednemu z komponentów zdywersyfikowanego portfela. Ale warto sobie zdawać sprawę jak złoto wpływa na portfel, jakie są jego mocne i słabe strony – nie na podstawie opisów ekspertów, tylko żeby samemu móc to zaobserwować. Czy wiedziałeś, że inwestując złoto w 1980 roku po 40 latach, uwzględniając inflację zainwestowane 1000 dolarów jest dziś mniej warte – mamy realnie ujemną stopę zwrotu. Warto sobie zdać sprawę z tego w jak długich cyklach złoto się porusza i jakie z tego płyną wnioski. Z #ST jest to o wiele prostsze, bo tam możesz to namacalnie sprawdzić. Ktoś powie, że to manipulacja – ale inwestując w globalny rynek akcji nigdy nie musiałbyś czekać ponad 4 dekady na zyski, nawet wchodząc w rynek na szczycie hossy.

Inny przykład – ile w portfelu mam mieć akcji z krajów rozwiniętych, a ile z krajów wschodzących? A co z małymi spółkami – czy one mocno wpływają na wyniki w długim okresie? Czy lepiej mieć w portfelu jeden ETF na globalny rynek akcji, czy może podzielić go na różne regiony / sektory? Co z obligacjami? Jak wyglądały ich stopy zwrotu w okresie niskich stóp procentowych w przeszłości? Zamiast bazować na opiniach innych w #ST możesz to po prostu sprawdzić – niech przemówią dane!

Na dzień dobry w #ST znajdziesz 37 gotowych modelowych portfeli. Możesz z tego wybrać coś dla siebie albo możesz zbudować od podstaw własny. Przy tym, jeśli tylko chcesz, możesz sprawdzić najdrobniejsze szczegóły, które po latach mogą mieć kolosalne znaczenie, na przykład strategię rebalansowania portfela. Czy w takim portfelu przywracać wyjściowe wagi co miesiąc, a może co rok, a może jeszcze inaczej? Dzięki #ST masz szansę wyrobić sobie własną opinię bazując na faktach, a nie domysłach innych osób.

#ST w akcji – po ponad 30 miesiącach pracy mogę powiedzieć z satysfakcją, że udało się zrobić bardzo wiele.

W #ST znajdziesz też bardzo szeroko opisaną przeze mnie strategię GEM. Możesz za okres niemal 100 lat sprawdzić różne jej warianty, modyfikując oryginalną koncepcję do własnych preferencji. Z pokłonami dla tych, co mówią, że momentum nie działa. 😊

Inwestowanie w akcje z głową – AEM

Tę strategię bardzo dokładnie opisałem w tym artykule. To potężne narzędzie, które mógłbym sprzedawać jako oddzielny produkt (i być może tak w przyszłości zrobię). Wielką zaletą AEM jest możliwość adaptacji do środowiska: bez względu, czy ktoś operuje wielkim czy drobnym kapitałem, bez względu na jakiej giełdzie inwestuje, czy jaki ma apetyt na ryzyko – w każdym przypadku może dopasować strategię do siebie. A przy tym nie wymaga ona ciągłego śledzenia rynku – w portfelu można dokonywać zmian raz w miesiącu albo i rzadziej. Na GPW jest ciężko? To zobacz, jak strategia radziła sobie na akcjach WIG20, mWIG40 i sWIG80 w tych niełatwych czasach.

Jeśli chcesz inwestować na akcjach w Polsce, nie ma problemu – strategia ta radziła sobie znakomicie również na GPW, pomimo bardzo trudnych warunków. Na grafice wyniki działania AEM na GPW z portfelem złożonym z maksymalnie 5 spółek, dobieranych każdego kwartału z indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80. Wymagało to zmiany portfela tylko raz na kwartał. UWAGA: dla innych ustawień wyniki mogą być inne.
Średnioroczna stopa zwrotu strategii w tym okresie to 24.76%, podczas gdy szeroki indeks WIG wypracował zaledwie 0.8%, tracąc po drodze aż 68%.

Sam korzystam z podobnego rozwiązania w ramach mojego konta IKZE. Choć historia jest krótka, bo zacząłem w lutym tego roku, w chwili pisania tego artykułu szczęście dopisuje — stopa zwrotu wynosi około 20%! Jeszcze w tym tygodniu opublikuje kolejny raport.

Ile kosztuje #ST? – jeszcze jest śmiesznie tanio, ale będzie drożej

Oferta #ST jest dostępna w dwóch wariantach: subskrypcji na 1 rok i subskrypcji na 2 lata. Co bardzo ważne – koszt subskrypcji teraz jest zagwarantowany w przyszłości, czyli odpowiednio 499 złotych za 1 rok lub 799 złotych za dwa lata. Bez względu na to, kiedy będziecie ewentualnie w przyszłości chcieć kupić #ST, zawsze zapłacicie tę kwotę co w tej sprzedaży (o ile nie rozszaleje się w Polsce hiperinflacja, a indeks cen nie wzrośnie o więcej niż 20% pomiędzy kupnem w teraz, a dniem przedłużenia subskrypcji w przyszłości).

We wrześniu 2021 roczna subskrypcja będzie kosztować już 599 złotych, a dwuletnia 999 złotych. Tak więc pisząc teraz o okazji, tak to traktujcie, tym bardziej, że rabatów też nigdy nie będę udzielać.

Jestem jednak przekonany, że płacąc ciężko zarobione pieniądze za #ST otrzymujecie do ręki solidne narzędzie, które o ile wdrożycie, na pewno zwróci się szybko w postaci choćby uniknięcia błędów na rynku. Więcej – uważam, że obecna cena #ST jest po prostu śmiesznie niska i wynika tylko z faktu, że dopiero debiutuję na rynku. Poniżej fragment ze strony ofertowej #ST.

Gwarancja satysfakcji

Kupując dziś możesz odzyskać swoje pieniądze do 30-dni od dnia zakupu. Zero pytań, zero warunków, zero ryzyka po Twojej stronie. Wystarczy jeden mail do mnie na adres jacek@systemtrader.pl z informacją, że chcesz anulować swój zakup. Całe ryzyko biorę na siebie. No hard feelings. 🙂

Czy jeszcze coś może blokować Cię przed wyborem #ST? 🙂

Plany na przyszłość

#ST będzie na bieżąco rozwijane. Na pewno rok 2021 będzie rokiem dużych zmian w aplikacji – pojawią się nowe strategie, nowe funkcje. Chcę też zrobić wiele, by uprościć korzystanie z oprogramowania. Jeśli ktoś nie chce wnikać w detale, wystarczy, aby odpowiedział na serię pytań, a #ST zaproponuje najbardziej pasujące rozwiązania. Taka hybryda robodoradcy na pokładzie #ST dla osób chcących ograniczyć inwestowanie do minimum. 😊 Przy okazji – każda najnowsza wersja #ST będzie udostępniana Subskrybentom. Planuję publikować 2-3 aktualizacje oprogramowania w roku.

Myślę też o wersji webowej #ST, choć na razie tylko myślę i niczego nie obiecuję. #ST to nie rozwiązanie do rozrywki tylko do pracy – aplikacja internetowa nie jest idealna. Poza tym widzę zalety oprogramowania desktopowego instalowanego na komputerze – nie ma ryzyka, że w dniu, w którym akurat potrzebujesz coś zrobić pada na przykład serwer. Nie wspominając o tym, że autor serwisu webowego nagle dochodzi do wniosku, że jednak już nie będzie oferował swojego rozwiązania. #ST będzie zaś dostępne tak długo, jak długo nie usuniesz go ze swojego komputera.

Przy okazji – wersja na macOS czy Linux na pewno się nie pojawi. Biznesowo to po prostu nie ma uzasadnienia. Sam korzystam z macOS i Linuxa zarazem i wiem jak to wygląda z drugiej strony, gdy jakaś aplikacja tam się nie uruchamia. Są rozwiązania, np. w przypadku macOS to Parallels Desktop, gdzie #ST działa niczym natywna aplikacja, choć zdaję sobie sprawę, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Ale taki urok urządzeń premium – nie jest tanio. 🙂

Kup #ST w wiosennym okienku sprzedażowym!

Następna możliwość kupna #ST będzie dopiero we wrześniu 2021 (orientacyjnie), a ceny będą wyższe.


Pytania?

Zapraszam do kontaktu na jacek@systemtrader.pl, jeśli coś nie jest jasne w ofercie #ST. Zachęcam, aby nie odkładać decyzji na ostatnią chwilę, bo kolejna możliwość zakupu pojawi się dopiero za około pół roku. Dzięki #ST naprawdę możecie w końcu inwestować według planu, a nie emocji.

Dziękuję za wytrwanie ze mną do końca. Tymczasem serdecznie pozdrawiam! 🙂

Jacek

Napisz swój komentarz

Opracuj swoją strategię inwestycyjną

#ST to oprogramowanie umożliwiające w prosty sposób dobrać strategię inwestycyjną, spełniającą Twoje potrzeby i wymagania.