Zbuduj portfel z ETF-ów i akcji

Skorzystaj z ponad 40 gotowców inwestycyjnych, lub zbuduj własną strategię. Następnie sprawdź jej działanie nawet za ostatnie 120 lat i zastosuj!

POBIERZ ZA DARMO

W inwestowaniu plan działania to podstawa!

1

Zaprojektuj swój portfel

Potrzebujesz planu inwestycyjnego! W aplikacji System Trader znajdziesz ponad 40 gotowych do użycia strategii i portfeli, zarówno pasywnych jak i aktywnych.

POBIERZ ZA DARMO

2

Sprawdź jego działanie nawet za 100 ostatnich lat!

Działaj świadomie i przetestuj swoja strategię korzystając z wbudowanych danych historycznych. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności.

3

Inwestuj według planu, nie emocji

Używaj prostych i sprawdzonych metod inwestycyjnych, unikając błędów psychologicznych. Te same dane, te same decyzje.

Wykorzystaj portfele opracowane przez wybitnych inwestorów.

Albo stwórz własny.

Często zadawane pytania...

Jakie są wymagania techniczne?

Potrzebujesz komputera z systemem Windows 8/10/11 (64-bity) + łącze internetowe.

Czy to dla mnie?

#ST jest zankomitym rozwiązaniem dla osób, które chcą inwestować w sposób świadomy i odpowiedzialny, poświęcając przy tym minimum czasu.

Jak mogę wykorzystać strategię na realnym rynku?

Aplikacja poza bardzo rozbudowanym modułem testującym strategie umożliwia ich monitorowanie na bieżąco, generując sygnały inwestycyjne.

Skąd mogę pobrać dane rynkowe?

Aplikacja ma wbudowane dane historyczne sięgające nawet ponad 100 lat wstecz. Poza tym masz dostęp do bieżących danych z ponad 70 giełd świata.

Czy oprogramowanie jest za darmo?

Oprogramowanie w wersji demo jest za darmo bez ograniczeń czasowych, choć działa tylko dla ograniczonego okresu (lata 2006-2015). Na stronie jest link do sklepu, gdzie można nabyć licencję.

Tysiące lat ewolucji człowieka na sawannach Afryki nie przygotowało nas do handlowania akcjami Amazon’a i Google’a, stopami procentowymi, towarami, czy innymi instrumentami finansowymi. Wiele prawidłowych decyzji inwestycyjnych jest sprzecznych z naszą codzienną życiową intuicją i doświadczeniem.

Meb Faber (System Trader, odcinek 49)

Poznaj Jacka.

W roku 2018 uruchomiłem podcast System Trader, rok później blog, w ramach którego prezentuję praktyczne, sprawdzone i weryfikowalne metody inwestowania na rynkach kapitałowych.

Przeprowadzam wywiady z uznanymi ekspertami z całego świata, w niektórych przypadkach wręcz z ikonami branży inwestycyjnej. Czytelnicy i Słuchacze cenią prezentowane przeze mnie treści za ich praktyczność i wysoki poziom merytoryczny.

Ukończyłem informatykę, od ponad 15 lat pracuję jako programista i architekt systemów IT, mając na swoim koncie współpracę z takimi firmami jak Motorola czy IBM. W roku 2007 zainteresowałem się rynkami kapitałowymi.

Doświadczenia z zakresu informatyki oraz inwestowania pozwalają mi na realizację wyjątkowego projektu w postaci oprogramowania dla inwestorów #ST. Mam ambicję prezentować jak wygląda skuteczne podejście do inwestowania oparte na twardych regułach i liczbach, a nie teoriach spiskowych, domysłach i przewidywaniu przyszłości.

Nie obiecuję cudownych rozwiązań, ale jeśli jesteś gotów na samodzielne i rozsądne podejście do zarządzania własnym kapitałem, zachęcam do skorzystania z oprogramowania #ST.


Share on LinkedInShare on InstagramShare on Youtube

Spróbuj. To nic nie kosztuje.

Przejdź od teorii do praktyki, działając w oparciu o sprawdzone metody!