Pobierz skondensowaną porcję wartościowej wiedzy o inwestowaniu!🙂

Inflacja to słowo odmieniane od miesięcy przez wszystkie przypadki. Niestety, jak uczy historia, powrót do czasów niskiej inflacji może trwać latami, co jest niemiłą informacją, bo dotyka to negatywnie dosłownie nas wszystkich. Ale głowa do góry! Dziś zapraszam do zapisu sesji LIVE jaką zorganizowałem dla Was na moim kanale. Pokazałem, jak zachowywały się różne klasy aktywów w otoczeniu wysokiej inflacji i zaproponowałem kilka gotowych strategii inwestycyjnych radzących sobie w takim otoczeniu.

Agenda

  • Jak różne klasy aktywów zachowywały się w czasach wysokiej inflacji?
  • Przykładowe portfele “antyinflacyjne”
  • Sesja Q&A

Okienko sprzedażowe oprogramowania #ST

Tylko do 16 grudnia można kupić oprogramowanie #ST. Jeśli chcesz przygotować się do inwestowania na serio, budując i weryfikując plan inwestycyjny oparty na twardych faktach a nie cudzych opiniach, to mega polecam. Aplikacja nie będzie już nigdy oferowana w tej cenie i jej koszt będzie rósł. Dlaczego?

Bo nie zależy mi, mówiąc zupełnie wprost, aby korzystały z niego osoby bez mocnej motywacji do samodzielnej pracy. Oferując w ramach licencji pomoc techniczną, chcę poświęcać swój czas właściwym osobom. Z drugiej strony zapłacenie kilkuset złotych w skali życia jest kosztem pomijalnym. Koszty w wyniku popełnionych błędów w inwestowaniu mogą być znacząco wyższe.

Co otrzymujesz w ramach licencji oprogramowania #ST?

  • Ponad 40 gotowców inwestycyjnych (portfele pasywne i aktywne)
  • Unikatowe dane rynkowe do których większość nie ma dostępu, obejmujące ponad 100 lat historii i ponad 70 giełd na świecie
  • Moduł podatkowy i kosztowy dzięki któremu można sprawdzić i zoptymalizować to nad czym mamy kontrolę: podatki i koszty
  • Katalog niemal 3000 ETF-ów w języku polskim
  • Priorytetowe wsparcie techniczne – zależy mi aby każdy mógł w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w oprogramowaniu

Po więcej szczegółów zapraszam na stronę z ofertą.

Oferta oprogramowania #ST

Pytania? Zapraszam do kontaktu pod adresem jacek@systemtrader.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

🚀 Ruszył polski portal ETF-ów - Atlas ETF!