Z ostatniej chwili

Tu piszę na bieżąco jeśli dzieje się coś ciekawego. Taka moja prywatna wersja Twitter'a. :-)

271 Posts Likes

Zacznij inwestować jak najszybciej

Niektórzy latami zaniedbują swoje finanse i budzą się dopiero po latach, gdy stracilil s. Być może są zmuszeni pracować zarobkowo do zaawansowanego wieku, żeby być w stanie uregulować rachunki i godnie żyć.

Inni poszukują cudownych metod inwestycyjnych, które mają uczynić ich szybko bogatymi. Traktują rynek jak bankomat, drogę na skróty w zarabianiu pieniędzy. Nie mają realnych oczekiwań i ignorują fakt, że większość inwestorów osiąga wyniki poniżej średniej rynkowej.

Niestety nasza ludzka natura powoduje, że przeceniamy to co możemy osiągnąć w krótkim czasie, a mocno nie doceniamy co możemy osiągnąć w długim horyzoncie czasu.

Zapraszam do krótkiego filmu pokazującego jak rozpoczynając inwestowanie wcześniej może pozwolić nam na mniej wyrzeczeń w ciągu życia.

Przy okazji przypominam, że jeśli chcesz rzetelnie podejść do inwestowania, to teraz trwa okienko sprzedażowe mojego flagowego produktu – oprogramowania #ST

Kup #ST w jesiennym okienku sprzedażowym!

Następna możliwość kupna #ST będzie dopiero wiosną 2022 (orientacyjnie), a ceny będą wyższe.

  • Oferta ważna TYLKO do 14 października 2021, godzina 22:00. Kolejne okienko sprzedażowe za pół roku (orientacyjnie wiosna 2022), ceny będą wyższe.
  • Kilkadziesiąt gotowców inwestycyjnych. Są w nich portfele pasywne oparte na ETF jak i strategia dla spółek dobieranych indywidualnie. Do tego możliwość budowania i testowania własnych portfeli inwestycyjnych.
  • Możliwość przeliczania portfeli do PLN oraz symulacje uwzględniające regularne wpłaty i wypłaty.
  • Dane historyczne indeksów (akcje, obligacje, towary, nieruchomości) sięgające do roku 1900 — ponad 120 lat! To absolutny unikat i nigdzie tego w tej cenie nie znajdziesz!
  • Dane z ponad 70 giełd na świecie. Są to notowania bieżące jak i historyczne (do 40 lat wstecz) dla rynku akcji, ETF, kontraktów terminowych, walut, kryptowalut. Koszt samych danych to około 4000 PLN rocznie — wielokrotność ceny #ST!
  • Katalog funduszy ETF. Pełna baza ponad 2600 ETFów po polsku z listą dostępności u brokerów w Polsce!
  • Wsparcie techniczne. Kupując subskrypcję #ST otrzymujesz bezpośredni dostęp do mnie na dedykowanej skrzynce mailowej.
  • Brak ryzyka — oferuję 30-dniową gwarancję satysfakcji! Wystarczy jeden mail na jacek@systemtrader.pl i zwracam Ci kasę.

Napisz swój komentarz

🚀 Ruszył polski portal ETF-ów - Atlas ETF!