Pobierz skondensowaną porcję wartościowej wiedzy o inwestowaniu!🙂

Zimowym wieczorem, 21 stycznia 2018 roku, ukazał się publicznie mój pierwszy odcinek podcastu. Był to w zasadzie cały pakiet inauguracyjny, złożony z aż 3 odcinków. Gwoździem wieczora był wywiad z profesjonalnym traderem, współtwórcą znanego portalu finansowego Stooq, Krzysztofem Łucjanem.

W ramach tego pakietu inauguracyjnego znajdowały się jeszcze dwa inne odcinki. Pierwszy to mega maraton, 6 godzin nagrania w wersji solo o podstawach rynków finansowych. Kolejny odcinek to wywiad z moim kolegą, który inwestuje w nieruchomości. Łącznie niemal 10 godzin materiału w formie podcastu.

Istotny moment nastąpił jeszcze tego samego miesiąca, gdy w niewiele ponad tydzień od debiutu, Linda Bradford Raschke, w pełni zasłużona legenda rynków finansowych w USA, przyjęła zaproszenie do mojego programu. Szok i niedowierzanie, pomieszane z pewną dawką bezczelności, jaką się wykazałem sięgając po gościa tego kalibru.

To była przełomowa chwila, która otworzyła mi drzwi do najciekawszych osób w branży, z najwyższej półki. I dziś właśnie przyszedł moment, by nieco podsumować ten miniony, zwariowany rok. 🙂

W tym odcinku

  • Początki projektu System Trader
  • Dlaczego postawnowiłem nagrywać podcast
  • Obawy związane z upublicznieniem projektu
  • Jak pozyskuję znanych gości do podcastu
  • Plany na dalszy rozwój projektu

Osoby wspomniane w tym odcinku

Zaproszenie do dyskusji

Serdecznie zapraszam Cię do komentowania i zadawania pytań, bezpośrednio na tej stronie poniżej, lub na mojej stronie na Facebook’u lub moim profilu Twitter’owym.

Alternatywnie możesz zadać pytanie głosowe, nagrywając się na SpeakPipe. Pamiętaj tylko, że masz 90 sekund na nagranie 🙂

Bardzo zależy mi na Twoim głosie, za który już teraz z góry bardzo dziękuję 🙂

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

🚀 Ruszył polski portal ETF-ów - Atlas ETF!